A759MS686M1HAAE032
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A759MS686M1HAAE032-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A759MS686M1HAAE032
תיאור
CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V TH
תיאור מפורט
68 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 32mOhm 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
A759MS686M1HAAE032 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
115 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.3 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
68 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
50 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
32mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C