A765BC107M0JLAE025
מק"ט מוצר של DigiKey
399-13668-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-13668-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-13668-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A765BC107M0JLAE025
תיאור
CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 25mOhm 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A765BC107M0JLAE025 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
KEMET
יישומים
שימוש כללי
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
85 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
1.7 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גובה - מקובע (מרבי)
0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - נומינלי
6.3 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
ESR (התנגדות טורית שקולה)
25mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C