A765BG227M0JLAE020 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 25 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 20mOhm 2000 שעות ב-105°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | A765BG227M0JLAE020 דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
יצרן KEMET | יישומים שימוש כללי |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 135 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר גבוה 2.7 A @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה קוטר 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
סוג פולימר | גובה - מקובע (מרבי) 0.287 אינץ' (7.30 מ"מ) |
קיבוליות 220 µF | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.209 אינץ' x רוחב 0.209 אינץ' (5.30 מ"מ x 5.30 מ"מ) |
טולרנס ±20% | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - נומינלי 6.3 V | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 20mOhm | מספר מוצר בסיס |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-105°C |