A766KE106M1ELAE060
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A766KE106M1ELAE060TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-A766KE106M1ELAE060CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-A766KE106M1ELAE060DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A766KE106M1ELAE060
תיאור
CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 60mOhm 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A766KE106M1ELAE060 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
75 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.5 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.276‏ אינץ' (7.00‏ מ"מ)
קיבוליות
10 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C