A767MU227M1VLAE028
מק"ט מוצר של DigiKey
399-16580-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-16580-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-16580-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A767MU227M1VLAE028
תיאור
CAP ALUM POLY 220UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 28mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A767MU227M1VLAE028 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
130 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.6 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.508‏ אינץ' (12.90‏ מ"מ)
קיבוליות
220 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
28mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C