A768EB226M1HLAE048
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A768EB226M1HLAE048TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-A768EB226M1HLAE048CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-A768EB226M1HLAE048DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A768EB226M1HLAE048
תיאור
CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 48mOhm 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
A768EB226M1HLAE048 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
55 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.1 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
קיבוליות
22 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
50 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
48mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C