A768KE226M1JLAE054
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A768KE226M1JLAE054TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-A768KE226M1JLAE054CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-A768KE226M1JLAE054DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A768KE226M1JLAE054
תיאור
CAP ALUM POLY 22UF 20% 63V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 54mOhm 2000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A768KE226M1JLAE054 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
KEMET
יישומים
שימוש כללי
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
58.75 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
1.175 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גובה - מקובע (מרבי)
0.276‏ אינץ' (7.00‏ מ"מ)
קיבוליות
22 µF
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - נומינלי
63 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
ESR (התנגדות טורית שקולה)
54mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C