A771MS567M1ELAS011
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A771MS567M1ELAS011TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-A771MS567M1ELAS011CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-A771MS567M1ELAS011DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A771MS567M1ELAS011
תיאור
CAP ALUM POLY 560UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
560 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 11mOhm 4000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A771MS567M1ELAS011 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
KEMET
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
168.75 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
3.375 A @ 100 kHz
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
560 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.500‏ אינץ' (12.70‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
11mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C