A798D477M002ATE006 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
470 µF 2 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 6mOhm 2000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
A798D477M002ATE006
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A798D477M002ATE006TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-A798D477M002ATE006CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-A798D477M002ATE006DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A798D477M002ATE006
תיאור
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
יצרן
KEMET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
6.46 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
קיבוליות
470 µF
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
מתח - נומינלי
2 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
6mOhm