A798V477M002APE003 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 57 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 470 µF 2 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 3mOhm 1000 שעות ב-125°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | A798V477M002APE003 דגמים |
קטגוריה | אורך חיים @ טמפרטורה 1000 שעות ב-125°C |
יצרן KEMET | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
סדרה | יישומים שימוש כללי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר גבוה 11.69 A @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.287 אינץ' x רוחב 0.169 אינץ' (7.30 מ"מ x 4.30 מ"מ) |
סוג פולימר | גובה - מקובע (מרבי) 0.083 אינץ' (2.10 מ"מ) |
קיבוליות 470 µF | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
טולרנס ±20% | מארז / תיבה 2917 (7343 מטרי) |
מתח - נומינלי 2 V | מספר מוצר בסיס |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 3mOhm |