A798V477M002APE003
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A798V477M002APE003TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-A798V477M002APE003CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-A798V477M002APE003DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A798V477M002APE003
תיאור
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 57
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 2 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) 3mOhm 1000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A798V477M002APE003 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר גבוה
11.69 A @ 100 kHz
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
קיבוליות
470 µF
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
מתח - נומינלי
2 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
3mOhm