A798V477M002APE4R5
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A798V477M002APE4R5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-A798V477M002APE4R5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-A798V477M002APE4R5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A798V477M002APE4R5
תיאור
CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 57
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 2 V קבלי פולימר - אלומיניום 2917 (7343 מטרי) ‎4.5mOhm‎ 1000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
A798V477M002APE4R5 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-125°C
יצרן
KEMET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
9.54 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
קיבוליות
470 µF
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טולרנס
±20%
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
מתח - נומינלי
2 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎4.5mOhm‎