ALC10A103DC040
מק"ט מוצר של DigiKey
399-5656-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALC10A103DC040
תיאור
CAP ALUM 10000UF 20% 40V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 µF 40 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏86‏ ב-Hz‏100‏ 15000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ALC10A103DC040 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
3.69 A @ 100 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
4.01 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
71 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
40 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏86‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
15000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C