ALC10A271DF550
מק"ט מוצר של DigiKey
399-12014-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALC10A271DF550
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 550V SNAP TH
תיאור מפורט
270 µF 550 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) Ohm‏1.29‏ ב-Hz‏100‏ 15000 שעות ב-85°C
מודלים EDA/CAD
ALC10A271DF550 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
2.01 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
3.15 A @ 10 kHz
עכבה
1.126 Ohms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
550 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.29‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
15000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C