ALC10A331DD450 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
KEMET
קיים במלאי: 686
גיליון נתונים
330 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏364‏ ב-Hz‏100‏ 15000 שעות ב-85°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ALC10A331DD450
מק"ט מוצר של DigiKey
399-5666-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALC10A331DD450
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
ALC10A331DD450 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
2.2 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
3.68 A @ 10 kHz
עכבה
242 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏364‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
15000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C