ALC10A331EE550
מק"ט מוצר של DigiKey
399-12017-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALC10A331EE550
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 550V SNAP TH
תיאור מפורט
330 µF 550 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) Ohm‏1.056‏ ב-Hz‏100‏ 18000 שעות ב-85°C
מודלים EDA/CAD
ALC10A331EE550 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
2.4 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
3.9 A @ 10 kHz
עכבה
920 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.575‏ אינץ' (40.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
550 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.056‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
18000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C