ALF20G223EH063
מק"ט מוצר של DigiKey
399-16377-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALF20G223EH063
תיאור
CAP ALUM 22000UF 20% 63V PRESS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22000 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 5 מוליכים mOhm‏26‏ ב-Hz‏100‏ 18000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ALF20G223EH063 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
9.84 A @ 100 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
11.34 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.886‏ אינץ' (22.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.575‏ אינץ' (40.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏26‏ ב-Hz‏100‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 5 מוליכים
אורך חיים @ טמפרטורה
18000 שעות ב-85°C
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C