ALF70C133DF063
מק"ט מוצר של DigiKey
399-ALF70C133DF063-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALF70C133DF063
תיאור
CAP ALUM 13000UF 20% 63V PRESS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
13000 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 4 מוליכים mOhm‏33.75‏ ב-Hz‏100‏ 15000 שעות ב-85°C
מודלים EDA/CAD
ALF70C133DF063 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
7.82 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
10.03 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
26 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏33.75‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
15000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 4 מוליכים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C