ALF80C112EH350
מק"ט מוצר של DigiKey
399-ALF80C112EH350-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALF80C112EH350
תיאור
CAP ALUM 1100UF 20% 350V PRESS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1100 µF 350 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 4 מוליכים mOhm‏131.8‏ ב-Hz‏100‏ 9000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ALF80C112EH350 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
4.26 A @ 100 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
9.52 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
71 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.886‏ אינץ' (22.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.575‏ אינץ' (40.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
350 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏131.8‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
9000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 4 מוליכים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C