ALF80C132EL400
מק"ט מוצר של DigiKey
399-ALF80C132EL400-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALF80C132EL400
תיאור
CAP ALUM 1300UF 20% 400V PRESS
תיאור מפורט
1300 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 5 מוליכים mOhm‏100.6‏ ב-Hz‏100‏ 9000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
ALF80C132EL400 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
5.07 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
11.34 A @ 10 kHz
עכבה
54 mOhms
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
400 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏100.6‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
9000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 5 מוליכים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C