ALF80C303EL063
מק"ט מוצר של DigiKey
399-ALF80C303EL063-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALF80C303EL063
תיאור
CAP ALUM 30000UF 20% 63V PRESS
תיאור מפורט
30000 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 5 מוליכים mOhm‏18.28‏ ב-Hz‏100‏ 9000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
ALF80C303EL063 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
11.89 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
13.89 A @ 10 kHz
עכבה
15 mOhms
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏18.28‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
9000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 5 מוליכים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C