ALF80C471DG450
מק"ט מוצר של DigiKey
399-ALF80C471DG450-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALF80C471DG450
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 450V PRESS
תיאור מפורט
470 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 4 מוליכים mOhm‏278.3‏ ב-Hz‏100‏ 8000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
ALF80C471DG450 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
2.82 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
7.62 A @ 10 kHz
עכבה
160 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏278.3‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
8000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 4 מוליכים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C