ALF80C682EF100
מק"ט מוצר של DigiKey
399-ALF80C682EF100-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALF80C682EF100
תיאור
CAP ALUM 6800UF 20% 100V PRESS
תיאור מפורט
6800 µF 100 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 4 מוליכים mOhm‏51.7‏ ב-Hz‏100‏ 9000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
ALF80C682EF100 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
7.56 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
9.25 A @ 10 kHz
עכבה
44 mOhms
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
100 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏51.7‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
9000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 4 מוליכים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C