ALF80G823EH025
מק"ט מוצר של DigiKey
399-ALF80G823EH025-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALF80G823EH025
תיאור
CAP ALUM 82000UF 20% 25V PRESS
תיאור מפורט
82000 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 5 מוליכים mOhm‏20.15‏ ב-Hz‏100‏ 9000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
ALF80G823EH025 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
11.85 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
13.05 A @ 10 kHz
עכבה
18 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.984‏ אינץ' (25.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏20.15‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
9000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, Can‏ - Press-Fit‏ - 5 מוליכים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C