ALS30A223KE063
מק"ט מוצר של DigiKey
399-11416-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALS30A223KE063
תיאור
CAP ALUM 22000UF 20% 63V SCREW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22000 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - הדקי בורג mOhm‏12‏ ב-Hz‏100‏ 18000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ALS30A223KE063 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
13.9 A @ 100 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
14.4 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
11 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.874‏ אינץ' (22.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 2.008‏ אינץ' (51.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏12‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
18000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - הדקי בורג
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C