ALS30A471DE400 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 60
גיליון נתונים
470 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - הדקי בורג mOhm‏267‏ ב-Hz‏100‏ 11000 שעות ב-85°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ALS30A471DE400
מק"ט מוצר של DigiKey
399-11417-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALS30A471DE400
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 400V SCREW CH
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ALS30A471DE400 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
3.5 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
7.1 A @ 10 kHz
עכבה
182 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.504‏ אינץ' (12.80‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.417‏ אינץ' (36.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
400 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏267‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
11000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C