ALS30A473KE040
מק"ט מוצר של DigiKey
399-11418-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALS30A473KE040
תיאור
CAP ALUM 47000UF 20% 40V SCREW
תיאור מפורט
47000 µF 40 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - הדקי בורג mOhm‏12‏ ב-Hz‏100‏ 18000 שעות ב-85°C
מודלים EDA/CAD
ALS30A473KE040 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
14.2 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
16.7 A @ 10 kHz
עכבה
11 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.874‏ אינץ' (22.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 2.008‏ אינץ' (51.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
40 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏12‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
18000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C