ALS30A473MF063
מק"ט מוצר של DigiKey
399-11419-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALS30A473MF063
תיאור
CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47000 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - הדקי בורג mOhm‏8‏ ב-Hz‏100‏ 19000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ALS30A473MF063 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
26.7 A @ 100 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
26.5 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
7 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
1.122‏ אינץ' (28.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 2.598‏ אינץ' (66.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏8‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
19000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - הדקי בורג
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C