ALS31A103KE100
מק"ט מוצר של DigiKey
399-11420-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALS31A103KE100
תיאור
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 µF 100 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - הדקי בורג mOhm‏28‏ ב-Hz‏100‏ 18000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ALS31A103KE100 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
10.1 A @ 100 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
10.5 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
24 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.874‏ אינץ' (22.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 2.008‏ אינץ' (51.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
100 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏28‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
18000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - הדקי בורג
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C