C0402C100F5GACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0402C100F5GACAUTOTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0402C100F5GACAUTOCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0402C100F5GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0402C100F5GACAUTO
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0402C100F5GACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±1%