C0402C100F5GACTU | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 pF ±1% 50V קבלי קרמיקה C0G, NP0 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C0402C100F5GACTU דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | מאפיינים ESL נמוך |
סדרה | יישומים |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
קיבוליות | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |
טולרנס ±1% | עובי (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |