C0402C100G5GAC9017TU זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
10 pF ±2% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C0402C100G5GAC9017TU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0402C100G5GAC9017TUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0402C100G5GAC9017TU
תיאור
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מאפיינים
ESL נמוך
סטטוס החלק
פעיל
טולרנס
±2%