C0402C102J5HACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-15945-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-15945-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-15945-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0402C102J5HACAUTO
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X8R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X8R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0402C102J5HACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±5%