C0402C102J5HACAUTO | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 1000PF 50V X8R 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1000 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה X8R 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C0402C102J5HACAUTO דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
יצרן | מאפיינים ESL נמוך, מתח גבוה |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
קיבוליות | מארז / תיבה 0402 (1005 מטרי) |
טולרנס ±5% | גודל / מידה אורך 0.039 אינץ' x רוחב 0.020 אינץ' (1.00 מ"מ x 0.50 מ"מ) |