C0402C102K5RACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-12980-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-12980-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-12980-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0402C102K5RACAUTO
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0402C102K5RACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%