C0402C102K8RALTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0402C102K8RALTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0402C102K8RALTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0402C102K8RALTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0402C102K8RALTU
תיאור
CAP CER 1000PF 10V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 10V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0402C102K8RALTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%