C0402C106M9PACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-13069-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-13069-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-13069-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0402C106M9PACTU
תיאור
CAP CER 10UF 6.3V X5R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0402C106M9PACTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%