C0402S102K8RACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-19389-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-19389-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-19389-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0402S102K8RACAUTO
תיאור
CAP CER 1000PF 10V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 10V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0402S102K8RACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
אלקטרודה צפה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±10%