C052H102J1G5GAT500
מק"ט מוצר של DigiKey
399-11644-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C052H102J1G5GAT500
תיאור
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 RAD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C052H102J1G5GAT500 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
ESL נמוך, מתח גבוה
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.190‏ אינץ' x‏ רוחב 0.090‏ אינץ' (4.83 מ"מ x‏ 2.29‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.245‏ אינץ' (6.22‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
תצורת המוליכים
מוליכים מעוקמים
מקדם טמפרטורה
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 200°C