C0603C102J1HACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C102J1HACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603C102J1HACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603C102J1HACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C102J1HACTU
תיאור
CAP CER 1000PF 100V X8R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎X8R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C102J1HACTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך, מתח גבוה
טולרנס
±5%