C0603C102J1HACTU | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 1000PF 100V X8R 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1000 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה X8R 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C0603C102J1HACTU דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C |
יצרן | מאפיינים ESL נמוך, מתח גבוה |
טולרנס ±5% | עובי (מרבי) 0.034 אינץ' (0.87 מ"מ) |