C0603C102K1RAC7411
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C102K1RAC7411TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603C102K1RAC7411CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603C102K1RAC7411DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C102K1RAC7411
תיאור
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C102K1RAC7411 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%