C0603C104J4RACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C104J4RACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603C104J4RACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603C104J4RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C104J4RACTU
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C104J4RACTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%