C0603C104J5RACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-6853-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-6853-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-6853-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C104J5RACAUTO
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C104J5RACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
טולרנס
±5%