C0603C104K4RALTU | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה X7R 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C0603C104K4RALTU דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±10% | עובי (מרבי) 0.034 אינץ' (0.87 מ"מ) |