C0603C104K5RAC7411
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C104K5RAC7411TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603C104K5RAC7411CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603C104K5RAC7411DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C104K5RAC7411
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C0603C104K5RAC7411 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±10%