C0603C104K5RAC7411
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C104K5RAC7411TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603C104K5RAC7411CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603C104K5RAC7411DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C104K5RAC7411
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C104K5RAC7411 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%