C0603C331J1GACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-15983-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-15983-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-15983-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C331J1GACAUTO
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C331J1GACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±5%