C0603C335M9PACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C335M9PACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603C335M9PACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603C335M9PACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C335M9PACTU
תיאור
CAP CER 3.3UF 6.3V X5R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 49
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.3 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C335M9PACTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±20%