C0603C472F3GACTU | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 4700PF 25V C0G/NP0 0603 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 4700 pF ±1% 25V קבלי קרמיקה C0G, NP0 0603 (1608 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C0603C472F3GACTU דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | מאפיינים ESL נמוך |
טולרנס ±1% | עובי (מרבי) 0.034 אינץ' (0.87 מ"מ) |